PolskiEnglish
szklanka ze zdrową wodą Bonart Logo Bonart

MENU

tel.: (71) 354-04-49, (22) 86-86-306

woda@woda.bonart.com.pl

separatorseparator listek
spa
Tu jesteś: strona główna » SPA

SPA

spa

Woda z dodatkiem jodu

Nasza woda nasycona jodami jodu, który jest pierwiastkiem śladowym, niezbędnym do prawidłowego funckjonowania organizmu, to najprostszy i niezawodny sposób na porfilaktykę jodową.

Dotychczas jedną dostępna formą tej profilaktyki było spożywanie soli jodowanej, a jak wykazały badania naukowe, spożywanie (chlorku sodu) poprzez podwyższenie poziomu jonów sodu w orgaznizmie może doprowadzić do między innymi nadciśnienia tętniczego.

Pierwotna energia wody została wzmocniona przez zastosowanie unikalnej technologii Johanna Grandera, otrzymaliśmy więc wodę o wyjątkowych właściwościach witalnych oraz regenerujących.

Nasz woda jest doskonałym uzupełnieniem terapii związanych z inhalacjami w gorotach solnych i ma niepowtarzalny, przyjemny smak. Zachowuje swoje niezwykłe właściwości nawet po przegotowaniu.

Jeśli starasz się schudnąć pomoże Ci w tym naturalna woda źródlana z dodatkiem jodu.

* Celem wodnego oczyszczania organizmu jest spożywanie wody, ale należy pić wodę określonego rodzaju. Chodzi o picie naturalnej wody źródlanej. Powinna to być woda niskozmineralizowana. Taką wodę możesz po prostu pić bez ograniczeń. Jednak najlepszym sposobem na wodne oczyszczanie organizmu, jest picie wody źródlanej z dodatkiem jodu.

* Woda pełni w organizmie rolę czynnika wewnętrznego uzdrowienia, oczyszcza i regeneruje, ale również może łagodzić niedobór jodu.

* Wykorzystaj oczyszczające właściwości wody w domu i życiu.

Często mylimy uczucie pragnienia z głodem.

* Jeśli czujesz głód Twoją pierwszą reakcją powinno być wypicie szklanki wody. W ten sposób dowiesz się czy jesteś głodna czy tylko spragniona. 75% sygnałów głodu to w rzeczywistości domaganie się wody.

* Wypij dużą szklankę wody przed jedzeniem i wstrzymaj się od picia płynów podczas jedzenia. Jeśli po 20 minutach nadal będziesz głodna, możesz coś przekąsić.

* Może okazać się, że wcale nie byłaś głodna, lecz tylko spragniona.

* Pamiętaj, że program wodnego oczyszczania organizmu nie jest dieta, lecz zdrowym sposobem oczyszczania ciała. Jeśli starasz się schudnąć ten program Ci w tym pomoże.

* Jeśli wszystkie komórki naszego ciała zostaną właściwie nawodnione układ odpornościowy bedzie mógł skutecznie działać. Szklanka wody źródlanej, co godzinę może zapobiedz lub zwarczyć wszystkie mniej poważne i poważniejsze dolegliwości, z jakimi się zmagasz

* Wiedza o tym jak ważna jest woda dla naszego organizmu, to klucz do zachowania dobrej sylwetki, zdrowia i witalności

Światowa Organizacja Zdrowia WHO

* Światowa Organizacja Zdrowia WHO wraz z UNIĄ EUROPEJSKĄ rekomenduje rozpoczęcie akcji na rzecz ograniczenia spożycia soli, której nadmiar w codziennej diecie jest czynnikiem ryzyka nadciśnienia tętniczego, chorób serca i osteoporozy.

* W większości krajów europejskich w tym w Polsce spożycie soli jest niemal dwukrotnie większe od rekomendowanego.

* Ograniczenie dziennej dawki soli grozi załamaniem się systemu profilaktyki jodowej, której podstawą jest sól jodowana i wymaga podjęcia odpowiednich kroków.

* Dla zabezpieczenia wymaganej dziennej dawki jodu zaleca się dodawanie jodu głównie do wody źródlanej oraz mleka i innych produktów spożywczych.


WODA BONART S.C.
UL.PÓŁNOCNA 15-19/2.1 LOK.126
54-105 WROCŁAW
TEL: 71/ 354-04-49, 600 208 448
woda@woda.bonart.com.pl


.
Woda do biura i firmy | Woda do domu | Dystrybutory do wody | Woda mineralna