PolskiEnglish
szklanka ze zdrową wodą Bonart Logo Bonart

MENU

tel.: (71) 354-04-49, (22) 86-86-306

woda@woda.bonart.com.pl

separatorseparator listek
dar natury, eden

Woda to eden, dar natury.

woda, dar natury, eden

Jod to pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, a Polska to kraj jego niedoboru. Ludzie mieszkający z dala od terenów nadmorskich gdzie nie mogą korzystać z jodu, jako naturalnego daru natury, w celu zapobiegania jego niedostatku w diecie powinni korzystać z żywności wzbogacanej w ten pierwiastek. Ludzki organizm składa się blisko w 80% z wody, dlatego najskuteczniej przyswaja substancje rozpuszczone w wodzie skąd najszybciej wnikają one do naszych tkanek i płynów ustrojowych.

W pełni Polska woda

Woda BonArt s.c. jest w pełni polską, rodzinną firmą, która skutecznie konkuruje z zagranicznymi koncernami, takimi jak Woda Eden czy Nestlé Waters (Dar Natury). Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na niezwykły dar natury - jod, proponujemy Państwu doskonałe jego źródło w naszej wodzie wzbogaconej o ten pierwiastek. Zarówno firma Woda Eden, jak i Dar Natury nie posiadają tego pierwiastka w składzie mineralnym swoich wód.

Jod to najsilniejszy z przeciwutleniaczy działający przeciwzapalnie, a jego obecność wpływa pozytywnie na zdrowie: poprawia wygląd skóry, wzmacnia włosy, paznokcie oraz kości. Suplementacja jodem zwiększa również odporność naszych organizmów, warunkując prawidłową pracę naszych układów nerwowych i mięśniowych oraz prawidłowy przebieg ciąży.


WODA BONART S.C.
UL.PÓŁNOCNA 15-19/2.1 LOK.126
54-105 WROCŁAW
TEL: 71/ 354-04-49, 600 208 448
woda@woda.bonart.com.pl


.
Woda do biura i firmy | Woda do domu | Dystrybutory do wody | Woda mineralna