PolskiEnglish
szklanka ze zdrową wodą Bonart Logo Bonart

MENU

tel.: (71) 354-04-49, (22) 86-86-306

woda@woda.bonart.com.pl

separatorseparator listek
woda do domu

Woda do domu

Woda BonArt swoją dobroć i zdrowie zawdzięcza składowi mineralnemu. Odpowiednie proporcje i ilości składowe czynią Wodę BonArt wodą zdrową odpowiednią zarówno dla seniorów, kobiet w ciąży, niemowląt i dzieci, które mogą ją spożywać bez przegotowania.

woda do domu z kranikiem

System 22l

Chcesz cieszyć się zdrową naturalną wodą źródlaną w każdej sytuacji? System 22l to praktyczne i oszczędne rozwiązanie dla Ciebie. Funkcjonalność systemu 22l sprawdzi się zarówno w domu jednorodzinnym, w mieszkaniu na 10 – piętrze jak i podczas wypoczynku na działce, wyjeździe na biwak, budowie każdy możesz cieszyć się dobrym smakiem orzeźwiającej wody, wody z cytryną, napoju z syropem Herbapol. Lubisz delektować się smakiem tradycyjnie parzonej kawy lub gorącej herbaty? Nic prostszego. Wystarczy, że zamówisz nasz 22 l zbiornik z kranikiem. Zbiornik ustaw na blacie kuchennym, lub zamów jeden z naszych stojaków.


woda do domu w kuchni woda do domu w galonie

System 19l

Butle pięciogalonowe – poliwęglanowe o pojemności 19l to system stosowany z powodzeniem na całym świecie. Sprawdza się zarówno w domkach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych jak i w firmach. Już dziś możesz się cieszyć zdrową i naturalną wodą źródlaną.

Zarówno jeżeli jesteś miłośnikiem picia czystej, zdrowej i chłodnej wody źródlanej, jak i przyrządzania z niej napoi gorących takich jak kawa czy herbata, system 19l to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nie musisz jechać do źródła, dzięki nam źródło może przyjechać do Państwa. Nasz oferta jest dostosowana dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, który oprócz strony praktycznej szuka też urządzeń i rozwiązań estetycznych. Dzięki korzystnym cenom i elastycznym terminom dostaw mogą Państwo zapomnieć o problemie z czystą i zdrową wodą do picia.

Dystrybutory do wodyWODA BONART S.C.
UL.PÓŁNOCNA 15-19/2.1 LOK.126
54-105 WROCŁAW
TEL: 71/ 354-04-49, 600 208 448
woda@woda.bonart.com.pl


.
Woda do biura i firmy | Woda do domu | Dystrybutory do wody | Woda mineralna