PolskiEnglish
szklanka ze zdrową wodą Bonart Logo Bonart

MENU

tel.: (71) 354-04-49, (22) 86-86-306

woda@woda.bonart.com.pl

separatorseparator listek
woda do firmy

Woda do firmy i biura

woda do firmy w dystrybutorze

System 19l

Chcesz cieszyć się zdrową naturalną wodą źródlaną w każdej sytuacji? System 19 l to praktyczne i oszczędne rozwiązanie dla Ciebie. Funkcjonalność systemu 19 l sprawdzi się zarówno w domu jednorodzinnym, w mieszkaniu na 10 – piętrze jak i podczas pracy możesz cieszyć się dobrym smakiem orzeźwiającej wody w Twoim biurze, wody z cytryną lub napoju z syropem Herbapol. Lubisz delektować się smakiem tradycyjnie parzonej kawy lub gorącej herbaty? Nic prostszego. Wystarczy, że zamówisz nasz 19 l zbiornik z pompką, misą ceramiczną lub dystrybutorem. Zbiornik ustaw na blacie kuchennym, lub zamów jeden z naszych stojaków lub dystrybutorów do wody.

Dystrybutory do wody


woda do biura w galonie

System 22l

Butle poliwęglanowe o pojemności 22 l to system stosowany z powodzeniem na całym świecie. Sprawdza się zarówno w domkach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych jak i w firmie. Już dziś możesz się cieszyć zdrową i naturalną wodą źródlaną w Twojej firmie lub biurze.

Zarówno jeżeli jesteś miłośnikiem picia czystej, zdrowej i chłodnej wody źródlanej, jak i przyrządzania z niej napoi gorących takich jak kawa czy herbata, system 22 l to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nie musisz jechać do źródła, dzięki nam źródło może przyjechać do Państwa. Nasz oferta jest dostosowana dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, który oprócz strony praktycznej szuka też urządzeń i rozwiązań estetycznych. Dzięki korzystnym cenom i elastycznym terminom dostaw mogą Państwo zapomnieć o problemie z czystą i zdrową wodą w firmie.WODA BONART S.C.
UL.PÓŁNOCNA 15-19/2.1 LOK.126
54-105 WROCŁAW
TEL: 71/ 354-04-49, 600 208 448
woda@woda.bonart.com.pl


.
Woda do biura i firmy | Woda do domu | Dystrybutory do wody | Woda mineralna