PolskiEnglish
szklanka ze zdrową wodą Bonart Logo Bonart

MENU

tel.: (71) 354-04-49, (22) 86-86-306

woda@woda.bonart.com.pl

separatorseparator listek
woda do domu

Woda do szkół i przedszkoli

Już teraz możecie zadbać o swoje dzieci.

Dowozimy naszą naturalną i zdrową wodę źródlaną do szkół. Woda dla szkół i klas od 0 do 3 to koszt zaledwie 2 złotych miesięcznie od jednego dziecka za 22 litry czerpanej z natury wody źródlanej

woda dla dzieci w szkole i przedszkolu
  • Czy zdają sobie Państwo sprawę, że w większości miast Polski, woda przepływająca kanalizacją miejską ulega powtórnemu skażeniu w jej rurach? Lekarze i osoby zajmujące się badaniami wody – mają pełną świadomość co do jakości „kranówki”. Ponieważ nikt nie może zagwarantować, że woda wodociągowa to woda zdrowa, zarówno lekarze na co dzień, prasa i prozdrowotne programy telewizyjne zalecają picie naturalnych wód źródlanych. W wodzie wodociągowej roi się od niebezpiecznych związków chemicznych i biologicznych.

  • Żaden ze związków chemicznych na świecie, używany w procesie uzdatniania wody po dodaniu do tablicy Mendelejewa nie daje H2O. Chemia, stosowana do zabijania „każdego życia” w wodzie przepływającej przez rury wodociągowe nie sprawi w magiczny sposób, że po wypłynięciu z kranu przestanie to robić.

To idealna propozycja dla tych, którym leży dobro i rozwój dzieci na sercu.
Już za cenę jednej butelki wody w sklepie, Twoje dziecko może pić zdrową wodę przez cały miesiąc.
Znamy powiedzenie: Czym skorupka nasiąknie za młodu, tym trąci na starość.
Już teraz powinniśmy przyzwyczajać nasze pociechy, że najlepsze z możliwych i dostępnych źródeł gaszenia pragnienia to naturalna woda źródlana, a nie dostępne w automatach i szkolnych sklepikach wysokosłodzone i bogate w niezdrową „chemię” napoje gazowane.

Nie zależnie od stopnia zużycia wody nasze zbiorniki 22 litrowe z wodą wymieniamy w systemie co jeden, najpóźniej co dwa tygodnie. Gwarantuje to, że woda dla szkół i przedszkoli zawsze będzie świeża.

Dostawy w ustalony dzień tygodnia, o stałych godzinach.

Naturalną wodę źródlaną „Wody BonArt” finansować może zarówno szkoła jak i Rada Rodziców, do której również kierujemy naszą ofertę specjalną.

Woda dla grona pedagogicznego

Woda dla nauczycieli ustawiana w pokoju nauczycielskiego to dzięki naszej promocji tylko 10 zł. za 1 zbiornik 19 litrów wody

woda dla dzieci w szkole i przedszkolu

Nasze dystrybutory do wody zaopatrzone są w dwa kolorowe kraniki Z kranika czerwonego w jednej chwili zaparzą państwo fantastyczną kawę lub przyrządzą pyszną herbatę. Pobierana z tego kranika woda osiąga temperaturę 95 st. C. Drugi niebieski kranik umożliwia pobieranie wody zimnej o temperaturze 5-7 st. C.

Nowe, nowoczesne ,estetyczne o ciekawej linii designerskiej dystrybutory będą ozdobą w każdym pokoju nauczycielskim. Kraniki naszych urządzeń to wygodna i łatwa forma czerpania naturalnej wody źródlanej

Dostawy w ustalony dzień tygodnia, o stałych godzinach, w zależności od zużycia i Państwa potrzeb.


WODA BONART S.C.
UL.PÓŁNOCNA 15-19/2.1 LOK.126
54-105 WROCŁAW
TEL: 71/ 354-04-49, 600 208 448
woda@woda.bonart.com.pl


.
Woda do biura i firmy | Woda do domu | Dystrybutory do wody | Woda mineralna