PolskiEnglish
szklanka ze zdrową wodą Bonart Logo Bonart

MENU

tel.: (71) 354-04-49, (22) 86-86-306

woda@woda.bonart.com.pl

separatorseparator listek
woda jodowana

Zdrowa woda BonArt dla każdego

zdrowa czysta woda

Każda „martwa woda”

czyli wg badań taka, która podlegała procesowi uzdatnienia, destylowania, odwróconej osmozy, nawet woda czysta bakteriologicznie to nie jest zdrowa woda.

W dzisiejszych czasach lekarze mają większą świadomość – wynikającą z przeprowadzonych licznych badań. Nikt już nie zaleca picia martwej wody. Zwłaszcza teraz, gdy mamy możliwość skorzystania z wody zdrowej pochodzącej z naturalnych wód źródlanych i wód mineralnych. Picie zdrowej wody mineralnej o dużej mineralizacji, ponad 1000 mg/l spożywane wymagają konsultacji lekarskiej. Spożywane codziennie w dużych ilościach mogą być dla niektórych szkodliwe. Poziom mineralizacji i zalecane dzienne zapotrzebowanie należy dobrać indywidualnie, po uprzedniej konsultacji z lekarzem lub z dietetykiem.

W przypadku "Wody Bonart" pochodzącej z wód naturalnych, źródlanych niskosodowych, konsultacja lekarska nie jest konieczna. To zdrowa woda, którą można pić bez żadnych ograniczeń wiekowych i w dowolnej ilości.

Zdrowa woda przywraca organizmom naturalny stan pozytywnej energii. Woda Bonart produkuje wodę zdrową - czystą chemicznie i bakteriologicznie. Rozwój cywilizacji, i niekorzystny wpływ środowiska uszkadza naturalny stan pozytywnej energii w naszym organizmie. Dlaczego "Woda Bonart" to zdrowa woda? Bo jest ona wodą pierwotnie czystą. Naszą naturalną wodą źródlaną po zgłoszeniu telefonicznym lub mailowym dostarczamy własnym transportem zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych. Własna linia produkcyjna oferuje Państwu wodę konfekcjonowaną w dużych pojemnikach 19 l. (z urządzeniem grzewczo-chłodzącym, misą ceramiczną lub pompką dozującą) lub 22 l. (zbiornik z kranikiem). Firma istnieje na rynku Polskim i Europejskim od 9 lat - spełniając tym samym wymogi Unii Europejskiej.

"Woda Bonart" uznana za wodę zdrową

- skutecznie konkuruje z innymi markowymi wodami co potwierdza wieloletni jej eksport do Niemiec.

"Wodę Bonart", wydobywamy ze źródła o głębokości 98 m. Jej ujęcie oddzielone jest od wód powierzchniowych 40-metrowej grubości warstwą gruntów nieprzepuszczalnych. Grubość tej warstwy jest idealną ochroną przed zanieczyszczeniami. Od wielu lat stosujemy technologię Johanna Grandera, długoletniego austriackiego uczonego i badacza. Pozwala ona uzyskać dla Państwa zdrową wodę o pierwotnej wartości energetycznej i jakości wody wypływającej ze źródeł położonych w najgłębszych jaskiniach Europy. Technologia Grandera to jedyna komplementarna metoda obejmująca wszystkie obszary ożywionej przyrody. To technologia mająca na celu wzmacnianie zdrowej, naturalnej i życiodajnej energii wody. Proces oparty na prawach natury, jest jedyną metodą przywracającą pierwotną siłę i piękno każdej wodzie zarówno tej stojącej jak i płynącej.

Woda Bonart posiada niepowtarzalne walory smakowe.

Jej skład mineralny sprawia, że nadaje się do picia zarówno po jak i bez przegotowania. Może być bazą do wszelkiego rodzaju napojów chłodnych i gorących. W domach i gastronomii umożliwia przygotowanie różnych potraw – od zdrowej zupy po słodki deser. Przede wszystkim jest to jednak smaczna i zdrowa woda do picia dla każdego.

Czy zdają sobie Państwo sprawę, że w większości miast Polski, woda przepływająca kanalizacją miejską ulega powtórnemu skażeniu w jej rurach? Lekarze i osoby zajmujące się badaniami wody – mają pełną świadomość co do jakości „kranówki”. Ponieważ nikt nie może zagwarantować, że woda wodociągowa to woda zdrowa, zarówno lekarze na co dzień, prasa i prozdrowotne programy telewizyjne zalecają picie naturalnych wód źródlanych.

Żaden ze związków chemicznych na świecie, używany w procesie uzdatniania wody po dodaniu do tablicy Mendelejewa nie daje H2O. Chemia, stosowana do zabijania „każdego życia” w wodzie przepływającej przez rury wodociągowe nie sprawi w magiczny sposób, że po wypłynięciu z kranu przestanie to robić.

Zdrowa woda do picia z dystrybutora


WODA BONART S.C.
UL.PÓŁNOCNA 15-19/2.1 LOK.126
54-105 WROCŁAW
TEL: 71/ 354-04-49, 600 208 448
woda@woda.bonart.com.pl


.
Woda do biura i firmy | Woda do domu | Dystrybutory do wody | Woda mineralna